KONST / Litografier / Färglitografi 9636137
nr 963 6137
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 143/150, signerad. 1997, motivet: 20x16
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2015
kl 20:45:30
21/5 15:06:39
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe